8fi Model Management blog

info

8fi Model Management jest wiodącą agencją modelek w południowej Polsce. Na sukcesy naszych modelek pracuje od 2009 roku. Do podjęcia współpracy zaprasza wyłącznie najbardziej obiecujące nowe twarze o zróżnicowanych typach urody i zarządza ich karierą w Polsce i zagranicą. Dzięki stałej i bliskiej współpracy z najbardziej liczącymi się agencjami modelek na świecie agencja jest w stanie pozyskać dla swoich podopiecznych najbardziej prestiżowe i intratne zlecenia.

Reprezentowane przez agencję modelki pracują w światowych stolicach mody: Paryżu, Mediolanie, Londynie i Nowym Jorku, jak również w miejscach tak egzotycznych jak Tokyo, Seul, Singapur, Bangkok, Hong Kong, Shenzhen, Guangzhou, Hangzhou, Pekin, Szanghaj czy Taipei.

 Wspólnie z grupą starannie wyselekcjonowanych fotografów i stylistów 8fi Model Management realizuje wszelkie zlecenia modowe - sesje zdjęciowe do edytoriali, kampanii i katalogów, jak również pokazy mody, eventy i reklamy telewizyjne.

Zapraszamy dziewczyny o szczupłej sylwetce mające przynajmniej 175 cm wzrostu do przesyłania zgłoszeń wraz ze zdjęciami i danymi kontaktowymi na adres 8fi@8fi.pl

Zapraszam do przeczytania relacji z podróży: Iwony z Seulu, Istanbułu, Karoliny z Shenzhen, BarcelonyJoannyTokyo, Angeli z Mediolanu, Seulu, Mileny z Mediolanu, Londynu, Kasi z Nowego Jorku, Agaty z Mediolanu, Eweliny z Pekinu, Natalii z Tokyo, Seulu, Taipei, Guangzhou, Hong Kongu, Marty z Taipei, Tokyo, Pauli z Hong Kongu, Doroty z Szanghaju

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

 W związku z nasiloną działalnością oszustów podających się na różnych para-modelingowych serwisach oraz na Facebooku, Instagramie itd. za pracowników agencji modelek, apelujemy o zwracanie uwagi na następujące rzeczy:

- kontaktujemy się z potencjalnymi kandydatkami wyłącznie z adresów w domenach 8fi.pl, 8fimodels.com i 8fimodels.pl oraz z telefonów 888 800 880 i 501 576 677 podanych w zakładce contact,

- nie prowadzimy castingów poprzez Skype’a ani jakiekolwiek inne aplikacje do wideoczatów,

- nigdy nie prosimy o wysłanie nam rozebranych zdjęć.

Jeśli otrzymana rzekomo od nas propozycja współpracy wydaje Ci się podejrzana, nie wahaj się skontaktować się z nami poprzez e-mail lub telefony podane w naszej zakładce contact. Jesteśmy wdzięczni za każdy tego typu sygnał - współpracujemy z poszczególnymi serwisami i organami ścigania w celu przeciwdziałania podobnej nieuczciwej działalności.

 

 

 

archiwum

kategorie

tagi

linki